נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

3 דברים שצריך לדעת כדי להיות נהג מרוצים

נהג מרוצים

מי שרוצה להיות נהג מרוצים, צריך לדעת שיש כמה דברים בסיסיים שעליו להכיר מקרוב וליישם. נחשפנו לעובדה הזו לא מזמן, כשפגשנו נהג מרוצים מנוסה שסיפר לנו הכול אודות העבודה המיוחדת שלו. אנו מזמינים אתכם להישאר אתנו ולגלות מה הם 3 הדברים הכי חשובים שתצטרכו להכיר בהם, כדי שתוכלו להיות נהגי מרוצים ביום מן הימים.

 

הדבר ה – 1 שתצטרכו לדעת: להתמודד עם מצבי לחץ

אם אתם רוצים להיות נהגי מרוצים בעתיד, עליכם לדעת איך להתמודד עם כל מיני סיטואציות שגורמות לכם לסטרס. סביר להניח שמצאתם את עצמכם לא פעם במצבים שכאלה, פשוט בגלל שהחיים שלנו עתירים בלחץ, לצערנו.

חשוב שתבדקו את העניין באופן מעמיק, כדי שתוכלו להיות בטוחים בכך שבמידה ויקרה משהו חריג על הכביש (בזמן שאתם נוהגים על מכונית מרוץ) אתם תצליחו להתמודד עם המצב באופן נינוח יחסי. שכן, נהגי מרוץ מוצאים את עצמם לא פעם מתמודדים עם פניות מפתיעות, תאונות שמתרחשות לרכבים אחרים ועוד. התנהלות רגועה היא חלק בלתי נפרד מחייהם של נהגי מרוצים מנוסים.

להתמודד עם מצבי לחץ

 

הדבר ה – 2 שתצטרכו לדעת: לנהוג באופן מקצועי

אי אפשר לכתוב מדריך על דברים שצריכים לדעת כדי להיות נהגי מרוצים, מבלי להגיד מילה או שתיים על נהיגה מקצועית. זה יכול להישמע לכם פשוט ללחוץ על הגז ולנסוע על מסלול מפותל, אבל זה לא כך.

עליכם לדעת איך לנהוג באופן מקצועי בתנאי השטח שבאים לידי ביטוי על גבי המסלולים השונים. אם זה החלום שלכם, כדאי שתלמדו קורס קארטינג מקצועי שילמד אתכם את העניין הזה. הנה קישור שיאפשר לכם להגשים את החלום הזה: https://www.kartingschool.co.il.

 

הדרך שתאפשר לכם לבחור בקורס קארטינג מקצועי

רגע לפני שנציג בפניכם את הדבר השלישי, עליכם לדעת איך תוכלו לבחור בקורס קארטינג מקצועי שיאפשר לכם לקבל את כל הכלים הדרושים. אנו מציעים לכם תחילה לערוך בירור אל מול נהגים מקצועיים ברחבי הרשת. תשאלו אותם מאיפה הם התחילו ומה הם הדגשים שצריך לשים לב אליהם, כדי להגיע אל קורס מקצועי.

קורס קארטינג מקצועי

הדבר ה – 3 שתצטרכו לדעת: לבלום באופן מקצועי

בלימה של רכב מרוצים אינה דומה לבלימה ברכב רגיל. שכן, רכב רגיל נוסע במהירות איטית יחסית לרכבי מרוצים, כך שהבלימה היא קלה ופשוטה. עליכם לדעת איך בולמים את הרכב במהלך נסיעה במהירות שעולה על 100 קמ"ש ושומרים על יציבות הרכב. מדובר בהליך שלוקח קצת זמן, אבל אם לומדים אותו באופן מקצועי, אפשר להגיע לתוצאה טובה.

 

לסיום

עד כאן המדריך המקיף שהציג בפניכם את 3 הדברים שצריך לדעת כדי להיות נהג מרוצים. עכשיו יש בידיכם את כל המידע, כך שאתם צריכים רק ללמוד את התחום ולהגשים את החלום שלכם. נאחל שתהיו נהגי מרוצים מוכרים ביום מן הימים!

נהג מרוצים

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא בעלי מקצוע