נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

3 יתרונות בקולט אדים בדירה

חלל ביתי

במשך השנים האחרונות אנחנו יכולים לראות טכנולוגיות מהפכניות ביותר נכנסות לבית שלנו ומשדרגות משמעותית את אורח חיינו.

לעיתים, אין צורך ברעיונות חדשים ומהפכניים, אלא רק שדרוגים לאותו המוצר, שאף משמש אותנו במספר דרכים שונות.

אחד מהמוצרים היעילים ביותר הוא קולט אדים.

אבל איך קולט אדים נהיה יותר מרק מסלק אדים ולמה חייב אותו?

נוכל לראות בבתים ישנים שיש אלמנט מאד דומיננטי של בלאי – המחסור בקולט אדים אפקטיבי, אפילו אם רק באזור המטבח, הביא לכדיי התקלפות הקירות וגידול עצום של עובש, אשר יכול להזיק משמעותית לכל דיירי הבית. זה הוא רק אחד היתרונות הבסיסיים ביותר הטמונים בהתקנת קולט אדים ולכן הגיע הזמן לדבר על מהו קולט אדים ואיך הוא יכול לשדרג את הבית שלנו, מעבר למטרתו הבסיסית.

 

מהו קולט אדים

קולט אדים הוא מוצר יחסית חדיש בבתים בשנים האחרונות. מדובר על מכשיר אשר מותקן לרוב מעל הכיריים במטבח ומטרתו לספוג את האדים והרעלים שמופקים בעת הבישול. לכן, הוא מונע בלאי של הקירות במטבח, הרעלה ועובש. לצד זה, בשנים האחרונות, ככל שהשימוש בו נהיה יותר נפוץ, נוכל לראות יתרונות נוספים למכשיר זה וכמובן נגלה שכעת ניתן להתקינו גם בבית ישנים, ולא בהכרח רק בחדשים.

 

מהם היתרונות

  1. עיצוב

אחד היתרונות הבולטים ביותר בקולטי האדים החדשים, הוא כי כעת הם הומרו לפריט עיצובי לבית לכל דבר ועניין. משמע, אם קולט האדים הקלאסי ועיצובו פחות מתאימים לעיצוב הנוכחי של הבית, או שהוא פחות מתאים לחזון העיצובי שאתם יוצרים כרגע, אז דעו כי ישנם קולטים חדישים עם תאורה, שמדמים מנורות לכל דבר אבל מתפקדים בתור קולטי אדים חזקים במיוחד.

 

  1. ניקיון

כמובן שקולטי אדים מטרתם לשאוב את אליהם את הרעל שמופק אל האוויר בזמן הבישול. אבל, כיום קולטי האדים גם מונעים התפשטות ריחות חזקים ושואבים אליהם כל דבר אשר יש באוויר שעלול להוות סכנה לבני הבית. לכן, נוכל לראות שעם קולטי אדים, אזור הבית הרבה יותר נקי ודורש פחות תחזוקה באופן משמעותי מאד.

 

  1. ערך

לבסוף, כפי שציינו קולטי אדים הם לא פריט שקיים אוטומטית בבתים ישנים וגם לא תמיד בחדשים. אבל, אם נתקין קולט אדים חדיש בדירתנו, מדובר על ערך עצום שמתווסף לנכס, ממש כמו קיום שיפוץ או התקנת מזגן חדש.

 

לסיכום

קולטי אדים כבר נהיו ממש פריט הכרחי בכל בית ובית, ובצדק. מדובר במכשיר מדהים שמסייע לשמירה על ניקיון המטבח, הבית, וכמובן על הבריאות שלנו ושל ילדינו. כמו כן, המכשיר שודרג בשנים האחרונות וכעת ניתן לרכוש קולטי אדים, בצירוף תאורה, המסווים לפריט עיצובי ובכך מפנים לנו יותר מקום באזור המטבח. לבסוף, מדובר בתוספת שמעלה משמעותית את ערך הנכס.

חלל מעוצב

 

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא לבית ולגינה