נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

3 סיבות לבחור בטלפון נוקיה פשוט

טלפון נוקיה

לא פעם אנחנו שומעים על אנשים שבוחרים להניח בצד את המכשיר החכם לטובת טלפון נוקיה פשוט. אנו מודים שאנחנו לא הבנו (עד רגע כתיבת מדריך זה) מה הסיבות שגורמות לאותם אנשים להגיע להחלטה זו. כדי להבין מאיפה ההחלטה נובעת, יצאנו לסקור את הנושא מקרוב וחזרנו עם 3 סיבות שהבהירו לנו את הסוגיה הזו. רוצים לדעת את התשובות בנושא? קראו את השורות הבאות ותגלו גם אתם.

 

רקע אודות אופן איסוף המידע

רגע לפני שנציין בפניכם את 4 הסיבות לבחירה בטלפון נוקיה פשוט, ראוי שנסביר לכם איך בכלל הגענו לסיבות הללו אם אנחנו בעצמנו לא הבנו עד לא מזמן למה אנשים בוחרים בטלפון זה. כידוע לכם, ציינו בפסקת הפתיחה כי יצאנו לסקור את הנושא מקרוב. כדי שיתאפשר לנו להביא בפניכם את הסיבות לבחירת הטלפון, העמדנו דוכן ברחובותיה של עיר גדולה במרכז הארץ ושאלנו את העוברים והשבים את השאלות הבאות:

  1. האם יש לך טלפון נוקיה פשוט?
  2. מדוע אתה בוחר להשתמש בטלפון זה?

לא מעט אנשים ניגשו אלינו וציינו שהם משתמשים בטלפון נוקיה  פשוט והסבירו לנו מדוע. להלן הסיבות שחזרו על עצמן מספר רב של פעמים:

 

סיבה מספר 1 – בגלל המשקל

מרבית האנשים ציינו שהם בחרו לקנות טלפון נוקיה פשוט בגלל שהמשקל שלו קל מאוד. לדבריהם, נוח מאוד להניח את הנוקיה בכיס בהשוואה לטלפונים החכמים שעשויים להיות כבדים (בעיקר בגלל הכיסויים שלהם שמגנים עליהם מפני שבירה). מסתבר שלא מעט מהאנשים בחרו לעבור מטלפון חכם לנוקיה פשוט בגלל סיבה זו.

 

סיבה מספר 2 – בגלל העמידות

כל בעל טלפון חכם מכיר את הרגע הזה שבו המכשיר צונח במהירות אל הרצפה, בזמן שבעל המכשיר מתפלל למצוא אותו שלם וללא שריטה. במקרים חריגים, בעלי הטלפונים הללו מוצאים את עצמם עם מכשיר תקין. ברוב המקרים מדובר בשבר רציני שנגרם למסך. בטלפון נוקיה פשוט אין את כל ההתעסקות הזו. הטלפון יציב וחזק מאוד, כך שנפילות לא גורמות לו לסדקים ושברים.

 

סיבה מספר 3 – בגלל הנוחות

מסתבר שאין על כך ספק. המשתמשים בטלפון נוקיה ציינו כולם בפה אחד כי זהו המכשיר הנוח ביותר. לדבריהם של מחזיקי הטלפון, מדובר במכשיר שמאפשר להם לבצע את הפעולות הבאות בקלות רבה:

  • ביצוע שיחות
  • כתיבת הודעות SMS
  • שינוי פרטים שונים בהגדרות הטלפון ועוד

כך שמסתמן שבזמן שמחזיקי הטלפונים החכמים תוהים איך הם צריכים לתפעל את הפלאפון שלהם, אלו שמשתמשים בטלפון נוקיה פשוט, יודעים בדיוק מה לעשות כדי להוציא שיחות, לכתוב הודעות או לערוך שינויים שונים בהגדרות המכשיר.

 

לסיום

עד כאן 3 הסיבות שגורמות למשתמשי מכשירי נוקיה הפשוטים לבחור דווקא בהם ללא התלבטות. עכשיו, כשאתם יודעים את הסיבות הללו, נותר לכם להתלבט אם לקנות מכשיר שכזה.

טלפון נוקיה

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא טכנולוגיה
חשיבות אבטחת המידע ב2023
חשיבות אבטחת המידע ב2023-

בנוף הדיגיטלי של היום, שבו המידע נגיש ומשותף בקלות, לא ניתן להפריז בחשיבותם של אחסון מידע ואבטחה. עם ההסתמכות