נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

3 רעיונות לבחירת מתנות לעובדים לחג

מתנות לעובדים

מעסיקים רבים מוצאים את עצמם שוברים את הראש בכל פעם שהחגים מתקרבים. שכן, זה ידוע שיש צורך לבחור במתנה מיוחדת לחג. כדי להקל על כל אלו שלא יודעים מה לבחור לחג הקרוב, יצאנו לבדוק מהם הרעיונות הטובים ביותר לבחירת מתנות לעובדים. הישארו אתנו ותקבלו את הרעיונות שיאפשרו לכם להיות בראש שקט.

 

הגורמים שסייעו לנו בכתיבת המדריך

את המדריך הנוכחי לא כתבנו לבדנו. שכן, לנו אין רעיונות מיוחדים לבחירת מתנות לעובדים לחג. אם לומר את האמת, בחברה שלנו לא חושבים בכלל על מתנות עבורנו. אז כדי שנוכל להציג בפניכם את הרעיונות הטובים ביותר, כתבנו פוסט בפייסבוק וביקשנו מעובדים בחברות שונות לציין בפנינו מהם המתנות הטובות ביותר שהם קיבלו לחגים לאחרונה. ראוי לציין שקיבלנו לא מעט רעיונות מעובדים בתחומים שונים, למשל:

  • מורים וגננות
  • עובדי היי טק
  • עורכי דין ועוד

מתוך מגוון הרעיונות שהוצעו לנו בחרנו את ה – 3 הטובים ביותר. בעוד כמה רגעים תוכלו להכיר אותם מקרוב, ממש קרוב.

 

הרעיון  הראשון לבחירת מתנות לעובדים לחג

את הרעיון הראשון הציעה לנו תרצה, מנהלת גן ילדים פרטי. לדבריה, היא מקבלת מידי שנה מההורים מתנה אחרת. שכן, פעם אחת הם הביאו לה מתנה מושקעת שלא התאימה להם והיא ביקשה מהם לבחור להיכנס אל אתר לבחירת מתנות לעובדים לחג ולבחור ממנו את המתנה הטובה ביותר עבורה. היא ציינה בפנינו שמאז היא מקבלת מארז חגיגי שמתאים בדיוק עבורה. היא ביקשה להדגיש שהיא לא מקבלת את המארז רק לראש השנה, אלא גם בחנוכה, פורים ופסח. חגים שבדרך כלל לא נהוג לתת בהם מתנות לעובדים בתחום שלה.

 

הרעיון השני לבחירת מתנות לעובדים לחג

את רעיון השני קיבלנו מדוד, בן 48 שעוסק כבר כמה שנים רבות כמנהל בתחום ההיי טק. לדבריו, הרעיון הטוב ביותר למתנות עבור העובדים שלכם לחג זה שובר כללי לחנויות שונות (ביגוד, עיסויים, הנעלה וכו'). שכן, כל אחד יכול לעשות שימוש בשובר באופן שמתאים לו.

 

הרעיון השלישי לבחירת מתנות לעובדים לחג

הרעיון השלישי הוצע על ידי גולש אנונימי שציין שהוא היה שמח לקבל את המתנה הזו. מדובר במאוורר נייד קטן. שכן, לדבריו, כל עובד באשר הוא צריך את המתנה הזו. הרי זה ידוע שתמיד במהלך הקיץ יש לפחות יום אחד שבו המזגנים במשרדים קורסים. כך שעובדים מוצאים את עצמם מנופפים עם מניפה מאולתרת. כדי שהעובדים יוכלו לעבוד כרגיל, ניתן לקנות עבור כל אחד מהם מאוורר קטן שישמש אותם במשרד, בבית ובהליכות מפה לשם.

 

לסיום

עד כאן המדריך שהציג בפניכם את 3 הרעיונות לבחירת מתנות לעובדים לחג. אנו מקווים שמצאתם את הרעיון או הרעיונות המתאימים לכם ביותר ומאחלים לכם בחירה מתאימה לעובדים שלכם. נתראה במדריך הבא ושיהיה חג שמח!

מתנות לעובדים

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא מתנות
מתנה
5 רעיונות למתנה ליולדת

ההתלבטות המוכרת בנושא מתנה לחברה, קולגה, מכרה או בת משפחה שילדה: מצד אחד – ברור לך שזו צריכה להיות