נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.

3 שימושים מגניבים לדובי ענקי

ילדה מחזיקה דובי

דובי ענק הוא אחד ממגוון הגדלים שיש לכל דובי הצעצוע והוא מהווה את החפץ המושלם כדי להרגיע ולהתפנק איתו גם לילדים אך בהחלט גם למבוגרים.

דובי הצעצוע למיניהם הם בעלי תפוצה גדולה ותמיד מנצחים כבחירת מתנה, אך יש להם גם שימושים מגניבים נוספים.

אנו נסרוק כאן את מגוון סוגי הדובים ושימושיהם.

לבסוף תראו שיש להם עוד עניין מסתם בובה.

 

דרכם של דובי הצעצוע כבובה המועדפת

הדוב כבעל חיים, תמיד עניין וסיקרן את בני האדם, מכיוון שאורח חייהם טיפה מסתורי והדוב תמיד יעדיף את המרחק משאר בעלי החיים ובמיוחד מרחק מבני אדם. מה שכן ידוע לנו על מין זה הוא שהאמא דובה מגינה על גוריה חרף כל הסיכונים ואף לעיתים מקריבה את עצמה למען בטחונם. הדובה נחשבת בטבע לאמא האולטמטיבית ועובדה זאת זכורה לנו, בני האדם, כשאנחנו חושבים על בעל החיים המיוחד הזה. גם סופרי הילדים, מציגים בסיפוריהם את הדוב כחיה ידידודית ווחמודה עם מוניטין חיובי. ישנם כמה דוגמאות מפורסות לכך, כמו למשל, פו הדוב או הדוב פדינגטון. בתוכניות הטלוויזיה יש את דובוני אכפת לי או מאשה והדוב. ברגע שהדוב נכנס לנו בתודעה כבעל חיים חיובי, הדרך לייצור דובי צעצוע הייתה מהירה וקלה. כמובן חשוב לציין שמלבד דובי ענק או דובונים קטנים יותר, ישנם בובות של בעלי חיים נוספים, לא פחות אהובים, כמו למשל: כלבים, סוסים, דולפינים והרשימה עוד ארוכה. אך אין ספק שהדוב כבש את ליבנו, גם ילדים וגם מבוגרים.

 

מגוון סוגי דובי הצעצוע

אז כפי שכבר הבנו, המגוון שיש היום הוא עצום. ניתן לרכוש דובי ענק גם בחנויות הצעצועים וגם באינטרנט. כמו כן יש המון גדלים, החל מדובי ענק בגודל של 2 מטרים ואפילו יותר ועד לדובים קטנים מיוחדים לתינוקות. ישנו מגוון צבעים, מרקמים, עבודת יד באיכות גבוהה ועד לייצור סיני זול. זה לא מראה נדיר היום לראות תינוקות בעגלה שמחזיקים בובת דובי, או ילדות עם עגלת צעצוע ששמות בפנים דובי במקום בובת תינוק. ישנם גם אספני דובים המחזיקים פריטים מיוחדים ונדירים במגוון גדלים ובדים ולעיתים במחירים גבוהים מאד.

 

עוד שימושים מגניבים

דובי הענק אינם רק צעצועים והם יכולים לסייע רגשית לילדים וגם מבוגרים במצבים שונים. למשל, חפץ מעבר אצל ילדים קטנים. עובדה מעניינת, היא תופעה שבה גם מבוגרים נתקלים בקושי להיפרד מדובי הצעצוע שלהם, לעומת צעצועים אחרים שהיו להם בילדות. עוד דובי ענק יכולים לשמש כמעין כרית גדולה לשינה וכרבול והרבה אנשים מזמינים דובי ענק בגודל טבעי של עד 2 מטרים לשימוש כמו פוף וכך גם ניתן לשכב אך גם להתחבק ולהירגע.

כאמור לעיל, ישנם הרבה מקומות בהם ניתן לרכוש דובי ענק. אחת מהן היא חנות האינטרנט המופיעה בקישור.

 

בובה

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא מתנות
מתנה
5 רעיונות למתנה ליולדת

ההתלבטות המוכרת בנושא מתנה לחברה, קולגה, מכרה או בת משפחה שילדה: מצד אחד – ברור לך שזו צריכה להיות