נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.

רווחת העובדים – 4 דברים שישפרו את מורל העובדים

מורל העובדים

כל בעל עסק באשר הוא רוצה להיות בטוח בכך שהעובדים שלו מגיעים לעבודה עם מורל גבוה. שכן, זה ידוע – עובד שמח ומסופק מבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר, מתוך רצון לסייע לעסק להתקדם. עובדה זו גרמה לנו לצאת ולבדוק מה הם הדברים שישפרו את מורל העובדים, כדי שאתם, בעלי העסקים, תוכלו לקבל רעיונות וליישם אותם. בשורות הבאות נציג בפניכם את 4 הדברים הנבחרים שישפרו את המורל בקלות.

 

רוצים לשפר את מורל העובדים? הנה הדבר ה – 1 שכדאי שתיישמו: תוסיפו ארון נשנושים למטבח המשרדי

אם אתם רוצים להיות בטוחים בכך שמורל העובדים שלכם ישתפר, עליכם להוסיף ארון "עזרה ראשונה" למטבח. שימו לב – אנחנו לא מתכוונים לארון שיסייע למי שנפצע פיזית, אלא למי שזקוק לחיזוק מנטלי ונפשי. שכן, זה ידוע שהעובדים שלנו חווים לא פעם נפילות סוכר שמצריכות טיפול מידי. ההמלצה שלנו היא להוסיף ארון נשנושים זמין שיאפשר לכל עובד לבחור בחטיף או הממתק האהוב עליו שישפר את מצב הרוח שלו ויאפשר לו לחזור לעבוד עם חיוך על הפנים.

מורל העובדים

רוצים לשפר את מורל העובדים? הנה הדבר ה – 2 שכדאי שתיישמו: תפנקו את העובדים ברכב חשמלי

יכול להיות שיש לכם עובדים שמגיעים אל המשרד בתחבורה ציבורית או מוניות? אם כן, אתם צריכים לבדוק פרטים אודות ליסינג לכלל עובדי החברה. ההמלצה שלנו היא להעניק לכל עובד רכב חשמלי ולהציב עמדת טעינה לעסקים בחניון סמוך. שכן, כך תוכלו להיות בטוחים שהעובדים שלכם מגיעים למקום העבודה במקסימום נוחות ובמינימום זמן.

 

רוצים לשפר את מורל העובדים? הנה הדבר ה – 3 שכדאי שתיישמו: תדאגו לעמדות חניה מסודרות

אי אפשר לכתוב מדריך על שיפור מורל העובדים מבלי לומר כמה מילים על עמדות חניה מסודרות. יש לא מעט עובדים שמוצאים את עצמם תרים אחר חניה בעת ההגעה לעבודה. הדבר עלול להוביל ללחץ ותסכול (שכן, לא תמיד זה קל למצוא חניה). אם יישמתם את הדבר שהוצע לעיל וגם אם לא, כדאי שתדאגו מראש לעמדות מסודרות שיישמרו לעובדים שלכם בכל שעות היממה.

מורל העובדים

רוצים לשפר את מורל העובדים? הנה הדבר ה – 4 שכדאי שתיישמו: תשלחו שאלון חודשי

חשוב מאוד שתשלחו לעובדים שלכם שאלון חודשי מסודר ובו תשאלו אותם לדעתם. עדיף שהשאלון יהיה אנונימי, כדי שהעובדים יוכלו להרגיש בנוח ולמלא אותו באופן אותנטי וללא חשש. מילוי שאלון זה באופן קבוע, יאפשר לכם לדעת מה צריך לשנות ומדוע.

 

לסיום

מדריך זה הציג בפניכם את הדרכים הטובות ביותר שיביאו לשיפור המורל של העובדים שלכם. בשלב זה אתם יודעים מה הן 4 הדרכים שיביאו לשינוי משמעותי בעסק שלכם, כך שנותר לכם רק ליישם אותן ולראות את התוצאות. רגע לפני סיום נציין שאתם מוזמנים לחזור לפה ולשתף אותנו במסקנות שלכם.

מורל העובדים

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא עסקים
יזם כתיבה ביד
מהי יזמות ואיך נכנסים לזה?

יזמות היא תחום מרתק ומאתגר שמושך אליו יותר ויותר אנשים בשנים האחרונות. להיות יזם פירושו לקחת רעיון ולהפוך אותו

ייעוץ עסקי
ייעוץ כלכלי ואסטרטגי

ההתנהלות הכלכלית והאסטרטגיה הם אלו המובילים את העסק להצליח. כאשר יש ביניהם התאמה והם נעשים בצורה שקולה ניתן להתקדם.