נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

4 דברים שלא ידעתם על ספא

ספָּא

רבים מאתנו מגיעים לטיפול בספא אחת לתקופה מבלי לדעת על המקום כל מיני דברים חיוניים. אנחנו מצאנו את עצמנו משתפים חברים וקרובי משפחה אודות הספא הקבוע שלנו ומגלים כי רבים מהם יודעים עשירית מהמידע החיוני על ספא. עובדה זו גרמה לנו להבין כי עלינו להוציא מדריך מקיף שיאפשר לכולם לדעת את 4 הדברים הכי חשובים שהם לא ידעו על ספא. הישארו אתנו ותצאו חכמים בעניין זה.

 

הדבר ה – 1 שלא ידעתם על ספא: אפשר להשתמש במתקני הספא

יכול להיות שהגעתם עד היום לטיפול בספא מבלי לדעת שאתם יכולים להשתמש בכל מתקני הספא שנמצאים מסביב. אנחנו גילינו את העובדה הזו בטיפולים הראשונים, כשביקשנו לדעת אם אפשר לגשת לבריכה. מסתבר שיש מקומות שמאפשרים לרכוש כרטיס שכולל כניסות למקומות הבאים:

  • ספא
  • ג'קוזי
  • בריכה
  • סאונה
  • מקלחות

אנו ממליצים לבדוק מראש אם יש את המתקנים הללו במקום. במידה וכן, תבררו אם ניתן להשתמש בהם.

ספָּא

הדבר ה – 2 שלא ידעתם על ספא: יש אפשרות להזמין ארוחה מראש

מי שעברו טיפול בספא יודעים שלעיתים עולה תחושת רעב מיד לאחר העיסוי. יש מכוני ספא שמכירים את העניין הזה והם מאפשרים לאורחים שלהם ליהנות מארוחה מפנקת. במקרים שבהם מדובר בספא שנמצא בתוך מלון, ניתן ליהנות מהבופה של האורחים, ובמקרים אחרים יש אפשרות לרכוש כרטיס שכולל ארוחה מפנקת בארוחה שנמצאת במקום סמוך.

 

הדבר ה – 3 שלא ידעתם על ספא: יש מגוון רחב מאוד של טיפולים

מכוני ספא מקצועיים יציעו לכם מגוון רחב של טיפולים שמתמקדים בכל מיני אזורים בגוף ובמכאובים מסוגים שונים. אנחנו יכולים להעיד על עצמנו שעברו מעל ל – 3 טיפולים שונים, הנה כמה מהם:

  • עיסוי רקמות עמוק
  • עיסוי שוודי
  • דיקור
  • שיאצו וכו'

ספָּא

הדבר ה – 4 שלא ידעתם על ספא: אפשר לבקש לקבל עיסוי ממטפל ממין מסוים

הדבר הרביעי שכנראה רציתם לבדוק ואולי התביישתם נוגע לקבלת עיסוי ממטפל ממין מסוים. אנו שומעים לא פעם על נשים שרוצות לקבל טיפול מאישה בלבד. בעוד גברים מעדיפים לקבל עיסוי מגבר בלבד (כל אחד וההעדפות שלו כמובן). אנו ממליצים לכם שלא להתבייש ולברר פרטים עם הספא מראש.

רגע לפני שתשריינו לעצמכם טיפול, תשאלו באיזו שעה יש מטפל גבר או מטפלת אישה והתאימו את התור לפי ההיצע הקיים בספא. אם חשוב לכם שהמטפל יהיה ממין מסוים ותגלו שאין זמינות שתואמת לציפייה שלכם, תדעו שתמיד אפשר לברר פרטים עם מכון ספא אחר.

 

לסיום

עד כאן המדריך שאפשר לכם לדעת מהם 4 הדברים שלא ידעתם על ספא. בשלב זה יש בידיכם את כל הפרטים החשובים, כך שנותר לכם רק ליצור קשר עם ספא קרוב ולתאם את התור המתאים עבורכם ביותר מכל הבחינות.

ספָּא

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא כללי
איך נשמור ביחד על כדור הארץ
איך נשמור ביחד על כדור הארץ

שמירה על כדור הארץ היא אחת מהאתגרים הגדולים שאנו ניצבים מולם בעידן הנוכחי. עם עליית טמפרטורות החממה, החימום הגלובלי

ניתוח ירך
4 טיפים להתאוששות מניתוח ירך

התאוששות מניתוח ירך יכולה להיות מורכבת, היא דורשת מחוייבות והשקעה בשביל שהניתוח המורכב יצליח. לכאורה לאחר הניתוח הבעיה נפתרה,