נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

4 דרכים להיפטר מכאבים אורטופדיים

4 דרכים להיפטר מכאבים אורטופדיים

אורח החיים שלנו כיום שונה מאוד ממה שהוא היה לפני 100, ואפילו לפני 60 שנים. אנחנו ישובים ברוב המוחלט של היום מול מחשב, כמעט ולא זזים, והשגרה הלחוצה והעמוסה מונעת מרבים מאיתנו לשמור על כושר גופני ולדאוג לשרירי ומפרקי הגוף בצורה מספקת. כל סיבות אלו ועוד רבות אחרות גורמות בשלב מסוים לבעיות בגב, בברכיים, במפרקים וכולי – אך ישנן מספר דרכים מובילות להיפטר מכאבים אורטופדיים. במאמר זה נספר לכם עליהן.

 

דרכים מובילות להיפטר מכאבים אורטופדיים

כדי להיפטר מכאבים אורטופדיים, יש צורך בשינויים כאלה ואחרים בשגרת היום-יום שלנו. למשל, שילוב של אביזרים אורטופדיים איכותיים ברמת גימור גבוהה, כמו המוצרים של חברת אורטוקל. להלן מספר דוגמאות מובילות:

 

אביזרי גב אורטופדיים

אחד מהמקורות המשמעותיים ביותר לכאבים אורטופדיים הוא הגב. הגב שלנו סוחב את ומייצב את הגוף כולו, במהלך כל שעות היום, ומקבל מנוחה רק כאשר אנחנו ישנים בשכיבה במהלך הלילה.

יציבה לא נכונה, ישיבה ממושכת מול המחשב במהלך העבודה וכן חוסר בפעילות גופנית כולן תורמות לכאבי גב, שיכולים להתחיל כמשהו נישתי אך מהר מאוד להשתלט לנו על כל החיים. כדי להקל קצת על הגב שלנו, ניתן לשקול שימוש באביזרי גב אורטופדיים כמו חגורת גב, חגורת יציבה לכתפיים, מזרן לחץ נקודתי, כריות אורטופדיות ועוד.

 

אביזרי ברכיים אורטופדיים

גם אם אתם לא אצנים או רצים באופן קבוע, הברכיים שלכם סופגות משקל רב כל יום, ובתקופה בה אורח החיים הוא בעיקר יושבני – הסיכוי לשחיקת הברכיים והיחלשות המפרקים גבוה מאוד.

בעזרת אביזרי ברכיים אורטופדיים כמו שרוול ברכיים אורטופדי, מכשיר מסאז׳ מקצועי לברכיים שיקל על המתח שנצבר בתוכן וכן רצועת ברכיים כפולה או תומך ברכיים אורטופדי – ניתן להוריד מהעומס השרוי על הברכיים, ולאט לאט לחזור לפעילות גופנית שתקל על המצב באופן דרסטי – הכל כמובן כפוף בהתייעצות עם רופא או איש מקצוע.

אביזרי ברכיים אורטופדיים 

נעליים אורטופדיות

לעיתים רבות, הבעיה מתחילה מנקודה אחת ספציפית – הנעליים שאנו נועלים כל יום. הנעליים שלנו מהווים את נקודת המפגש בין משקל הגוף שלנו אל הרפה, וכאשר הן לא אורטופדיות, ארגונומיות ומרופדות מספיק, נקודת המפגש הזו תגרום ללחץ רב על הברכיים והגב ותגרור עימה בעיות רבות, כמו כאבי גב עליון ותחתון, כאבי ברכיים, שרירים תפוסים, נוקשות, ועוד.

נעליים אורטופדיות מצוינות יכללו כאמור ריפוד, עיצוב ששם דגש על תמיכה, ומשקל שאינו כבד מיד כדי לא להכביד על כל צעד. באתר של חברת אורטוקל תוכלו למצוא מגוון ענק של נעליים אורטופדיות.

 

מוצרי חשמל אורטופדיים

חברת אורטוקל מציעה ללקוחותיה מגוון של מוצרי חשמל מעולם האורטופדיה, הנועדו להקל על כאבים, לשחרר שרירים תפוסים, להוריד מהעומס על חלקי הגוף השונים ולהעניק לכם הקלה שתאפשר לכם לתפקד באופן רגיל בחיי היום-יום.

מוצרים כמו מכשירי עיסוי לכתפיים ולצוואר, מכשירי עיסוי המעוצבים במיוחד לכפות הרגליים, וכן מכשירי עיסוי טבעי לשוק הרגל או לברכיים. בעזרת מכשירים שכאלו תוכלו לקבל את ההקלה שאתם כל כך זקוקים לה, ולתפקד עם רמת כאב מופחתת במהלך היום.

4 דרכים להיפטר מכאבים אורטופדיים

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא בריאות
דנטל מדיקל סנטר
מהי אסתטיקה דנטלית?

ההתפתחות של ענף רפואת השיניים, מאפשרת מחקר גדול יותר של סוגי טיפולים שונים והפצתם לשוק. אחד התחומים שהתפתחו כתוצאה