נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.

4 טיפים לקידום האתר שלך בגוגל!

קידום

מומחים בתחום הדיגיטל וקידום אתרים יאמרו לכם שיש עשרות טיפים שיובילו לקידום האתר שלכם בגוגל, אבל אם תהיו כנים עם עצמכם, אתם תגלו שאין לכם את הסבלנות לקריאת מאמרים שמרכזים טיפים בערמות. אנו מכירים בעובדה זו שגרמה לנו לרכז את 4 הטיפים החשובים ביותר שיובילו לתוצאה הרצויה. הישארו כאן ותהיו בטוחים שהאתר שלכם יקודם במהירות.

 

טיפ ראשון – תבדקו את חוויית המשתמש באתר

בעלי אתרים נוטים להתחיל בחיפושים אחר אפשרויות הקידום בגוגל, מבלי להתמקד בפרט החשוב ביותר – חוויית המשתמש. אנחנו כאן כדי ליידע אתכם שזו משחקת תפקיד מכריע ולא רק בשביעות הרצון של הגולשים, אלא גם בקידום האתר. גוגל שמה דגש על חוויית המשתמש (זהו פרמטר שנוגע ישירות לקידום האתר). כך שאתרים שיתגלו כלא ידידותיים למשתמש, עשויים לפגוע בקידום האתר. חשוב לציין שחווית המשתמש צריכה לכלול את הדברים הבאים:

  • ממשק מעוצב ואינטואיטיבי שימשוך את הגולשים ויגרום להם לעבור בין עמודי האתר
  • ניווט קל באתר
  • תפיסה ברורה וחיובית של המותג
  • התאמה למכשירים שונים (מחשב נייד, טאבלט, טלפון חכם ועוד)

 

טיפ שני – תסתייעו בשירותיה של חברת פרסום שמתמחה בגוגל

אתם יכולים לבצע את המאמצים הדרושים כדי לקדם את האתר שלכם באופן עצמאי, אבל לא בטוח שתגיעו לתוצאה הרצויה. שכן, מדובר בתהליך שצריך להתבצע על ידי מומחים בתחום שמכירים את גוגל כמו את כף ידם. לכן, נמליץ לקבל ליווי מקצועי מצד חברת פרסום בגוגל שזו ההתמחות העיקרית שלה.

שיווק

טיפ שלישי – תמשיכו לקדם ואל תעצרו לרגע

כדאי שתדעו כבר עכשיו שהתוצאות של קידום האתר בגוגל עשויות לסנוור אתכם. כלומר, חברת הפרסום תביא לכך שהאתר שלכם יופיע במקום הראשון בתוצאות האורגניות בגוגל. השתדלו שלא לעצור את הליך הקידום בעת הגילוי, משום שיש צורך בעבודה מתמדת שתשאיר אתכם במקום הטוב ביותר. שימו לב, הפסקת הקידום תוריד את הדירוג של האתר שלכם באופן מידי, כך שראוי להימנע ממנה.

 

טיפ רביעי – תבחרו בשני סוגי הקידום: ממומן ואורגני

סביר להניח שאתם מכירים ב – 2 סוגי הקידום שבאים לידי ביטוי במנוע החיפוש של גוגל. אם כך, כדאי שתימנעו מבחירה באחד מהם. נמליץ לקדם את האתר שלכם בשתי הדרכים הללו, משום שהן יובילו להעלאת המודעות בכל הנוגע למותג שלכם. נסביר שהגולשים שיחפשו מילות מפתח שתואמות לעסק שלכם, יראו תחילה את האתר שלכם, כך שלא יהיה בהם ספק והם יבחרו בו על פני המתחרים.

 

השורה התחתונה – הגיע הזמן לקדם בגוגל!

כעת אתם מכירים ב – 4 הטיפים שיקדמו את האתר שלכם בגוגל ויאפשרו לו להישאר במקום בולט לעין. בשלב זה נותר לכם רק ליישם את המידע שנכלל בהנחיות שמופיעות לעיל, כדי שתוכלו להביא לתוצאה הרצויה – הגדלת מספר הכניסות לאתר שלכם.

מודעות גוגל

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא פרסום ושיווק