נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

4 צילומים שחובה להשיג במהלך ברית

4 צילומים שחובה להשיג במהלך ברית

מתכננים לערוך ברית בקרוב ואתם חושבים לתעד את האירוע בעצמכם? כדאי שתדעו שיש 4 צילומים שחובה להשיג במהלך כל ברית. אז רגע לפני שתתבאסו שאין לכם את התמונות האלו, אתם צריכים לקרוא את השורות הבאות ולכתוב לעצמכם תזכורת על פתק, כי אתם חייבים לזכור את כל הפרטים שיובאו לפניכם ממש עכשיו:

 

צילום מספר 1 – צילומי משפחה על כיסא הברית

כפי שחובה לתפוס את הרגע של שבירת הכוס בחתונה, חייבים לתפוס את המשפחה על כיסא הברית. התינוק הולך לעבור מיד אל יד כמו חבילה עוברת ותאמינו לנו שהתוצאה תהיה שווה את זה. חשוב שתדעו שאתם צריכים לשים לב שכיסא הברית מואר מספיק בשביל התמונה (ואם לא, תעשו כל מה שצריך כדי שהתאורה תהיה מכוונת אליו). כעת, תזמינו את בני המשפחה בהתאם לסדר הבא:

  • הורי התינוק
  • הסבים והסבתות
  • דודים ודודות
  • בני דודים

בכל פעם תערכו תמונה למישהו אחר לפי הסדר, כאשר הוא מחזיק בידו את התינוק.

 

צילום מספר 2 – תמונה של הסנדקים

אי אפשר לצאת מברית מבלי לקבל תמונה של הסנדקים ואת זה כל צלם יגיד לכם. לכן, אתם צריכים לבקש מהסנדק להחזיק את התינוק על הכרית רגע לפני הברית. חשוב לציין שצילומים של ברית עשויים להיות מעט לא נעימים בגלל האקט שלשמו מתכנסים (הברית).

שאם אתם מעדיפים מסיבה כלשהי שלא לצלם את התמונות בעצמכם, כדאי שתדעו שאתם תמיד יכולים להזמין צלם לברית בראשון לציון ולהיות בטוחים שאתם מקבלים את כל התמונות הדרושות באיכות הגבוהה ביותר.

 

צילום מספר 3 – התמונה של הכיסא לבדו

זה אולי ישמע לכם מוזר, אבל ההורים ירצו בסופו של דבר תמונה של כיסא הברית למזכרת. מדובר ברוב המקרים בכיסא ייחודי וגדול, כזה שלא נמצא בבית בכל יום (ברוב המקרים מדובר בכיסא שמושכר מחברה מיוחדת ויש עליו חריטות ועיצובים ייחודיים). תמונות של אורחים שמצטלמים עם הכיסא אין מספיקות, לכן, אתם צריכים לשים לב שיש לכם תמונה של הכיסא לבדו.

 

צילום מספר 4 – התמונה של התינוק לפני הברית

טוב, יכול להיות שהצילום ה-4 נשמע לכם הגיוני ובכל זאת, בחרנו לציין אותו.  מדובר כמובן בתמונה של התינוק לפני הברית. שימו לב, הניסוח אמנם מתייחס לתמונה אחת, אבל האמת היא, שאתם צריכים לצלם את התינוק הרבה יותר מפעם 1. חשוב לצלם לפחות 20-30 תמונות שלו כדי שההורים הטריים יוכלו לבחור בסופו של דבר את התמונה המתאימה ביותר.

חשוב מאוד שתשימו לב שאתם מצלמים את הילד בתנוחות שונות ובמיקומים שונים, כדי שההורים יוכלו לקבל מגוון רחב של אפשרויות.

 

לסיכום

יש 4 צילומים שחובה להשיג במהלך הברית וכעת אתם יודעים מהם. אנו מאחלים לכם שתצאו מהברית עם כל הצילומים הדרושים ושיהיה במזל טוב!

4 צילומים שחובה להשיג במהלך ברית

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא אירועים