נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

5 טיפים לבחירת יועץ משכנתא מומחה

יועץ משכנתאות מומחה

כל מי שלוקח משכנתא עם יוקר המחיה המאמיר, יודע שלא משתלם לקחת משכנתא ללא מקצועי של יועץ משכנתאות מומחה. למה בכלל צריך יועץ משכנתאות ואיך ניתן להגיע אל המומחים בתחום? על כך ריכזנו לכם כאן מידע. בואו נתחיל. נקווה שהמידע המצורף יסייע לכם. על כל שאלה בנושא כתבו לנו. 

 

למה צריך יועץ משכנתאות בתהליך לקיחת המשכנתא?

חשוב להבין כי הבנק הוא לא עמותה המחלקת חינם כספים… מדובר בעסק לכל דבר ומטרתו העיקרית היא להגדיל את מחזור הריווחיות שלו… הרווחים של הבנק מגיעים ממכירת כסף. הבנק מוכר כסף תמורת כסף. הוא נותן הלוואות ובתמורה להן גובה ריביות. לצורך העלאת המחירים הוא עוסק בשיווק חכם וכחלק מהמערך השיווקי הוא מציע משכנתאות והלוואות אטרקטיביות בתנאים נוחים…

אמנם תנאי הפריסה נוחים, אך המחיר יקר להחריד. הוא משלב פקידי משכנתאות המציגים את עצמם כיועצי משכנתאות חינמיים מטעם הבנק. מי שלאט מבין בתחום עלול ליפול ברשת ולא להיעזר ביועץ משכנתאות פרטי וכך לשם מחיר יקר על הריביות.

מה שקורה שזה שבאמצעות ייעוץ המשכנתאות החינמי הלווה מקבל שירות של בניית תמהיל, הוא מקבל פריסה נוחה ובתור אחד שלא מתמצא בתחום, הוא לא יודע שהוא חותם על משכנתא יקרה יחסית ועם קצת עבודה מקצועית של יועץ משכנתאות חיצוני, המחיר עשוי להשתנות באופן משמעותי.

על פי הנתונים העולים מן השטח, משכנתאות שנלקחו ללא ליווי מקצועי של יועץ משכנתא מומחה, היו יקרות משמעותית על פני האחרות. חבל לשלם מחיר יקר כשאפשר לחסוך.

 

הטיפים שיסייעו לכם למצוא את יועץ המשכנתאות המומחה בתחום

בררו המלצות

פנו לחברים ובררו במי הם נעזרו לצורך קבלת המשכנתא שלהם. המליצו לכם על https://mortgage-consultant.co.il ? כנסו לאתר היועץ והתרשמו ממנו בכוחות עצמכם. אל תהססו להרים טלפון ולהתעניין בשירות הניתן.

 

התרחקו ממחיר זול

יועצי המשכנתאות המומחים מכירים בערכם ולא גובים מחיר של מתחילים. כאשר מחיר הייעוץ הוא זול מידי, כדאי לברר את רמת המקצועיות והותק של היועץ.

 

חפשו יועץ מומחה לתחום המשכנתא שלכם

לא משנה אם מדובר במשכנתא לדירה להשקעה, משכנתא לבניה עצמית או משכנתא הפוכה, חפשו יועץ משכנתאות שמתמחה במשכנתא הספציפית שאתם צריכים. אין כמו יועץ המומחה לטפל בתחום מסויים במשכנתאות…

 

מקצועיות

בתחום המשכנתאות אין פיקוח מוסדר על היועצים וכל אדם יכול להכריז שהוא יועץ משכנתאות. בררו שאתם פונים אל יועץ משכנתאות שעבר הכשרה מקצועית ויש לו תעודה על כך. כיום יש את ההתאחדות של יועצי המשכנתאות בישראל וקל לקבל מידע על יועצים שונים.

 

וותק ועבר בנקאי

העדיפו יועץ משכנתאות בעל ניסיון וותק בתחום. ישנם יועצי משכנתאות שעברו בעברם בבנק ויש להם קשרים ענפים עם הבנקים. הלקוח רק מרוויח מהקשרים הללו ולא פלא שיועץ כזה יהיה עדיף.

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא משכנתאות