נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.

5 טיפים שיגרמו לה להימשך אליך כמו מגנט

מפגש מיני

אנחנו חיים בעולם מבלבל: מצד אחד, כזה שמתנהל מאחורי המסך ושחוסם חלק גדול מהתפיסה המציאותית של הפרטנרים הפוטנציאליים. מצד שני, כזה שדורש מידה נאותה של PC והימנעות מאמירות או מחוות שעלולות להתפרש באופן הלא רצוי. אז איך בכל זאת מחזרים אחרי מישהי שחושקים בה וגורמים לה לפתח משיכה הדדית? הנה 5 דברים שרצוי שתיישמו:

 

ברגישות, אך לא בנחישות

נתחיל מהעובדה שאין שום טעם להותיר דברים לצד שמאחורי המסך. המפגש ביניכם צריך להתקיים בלייב, תוך שאתה מנסה לזהות מה היא חשה או חושבת כלפי הסיטואציה וכלפיך: טון, מבט, חיוך, מחוות גוף.

יחד עם זאת, אין שום טעם לנסות לפענח או לפרש אותה במהלך המפגש, כי בניגוד לזה שאתה חושב שאם "תקרא לה את המחשבות" זה מאוד ירשים אותה, כלפי הצד השני זה עלול להיתפש כמטריד או כעיסוק מעט אובססיבי. שמור את המידע שצברת לגבי המחשבות או המסקנות שלה לעצמך ונסה להשתמש בזה במועד הנכון וההדרגתי.

 

שיטת המקל והגזר – לא בבית ספרנו

"אני יוצא רק עם יפהפיות, אבל אוהב את זה שאת יורדת איתי על המבורגר". לא, לא ולא. מבחינתה, יש כאן שתי בעיות: האחת – הדייט שלך לא הוצגה כיפהפייה אלא האחוקית לבירה וחומוס בשישי בצהריים ושכנראה פחות מושכת אותך.

השנייה – שברור לה שניסית להחמיא, אבל יצא לך עקום וזה סימן שאתה אולי לא ממש מודע לכוונות או המשמעויות מאחורי המילים שאתה בוחר, מה שיגרום לחיכוכים בהמשך. במצב כזה, היא בטח לא תישאר כדי לחשוף ממך עוד.

 

תבוא מטופח

אין צורך להשקיע בלוק חתונה, אבל כן צריך להשקיע קצת יותר במראה החיצוני ובניחוח כדי למשוך לעצמך מעט פוקוס ונקודות על ההתחלה. חוץ מזה, ברור שהיא השקיעה לקראתך וזה יהיה נחמד שתאזן מעט מהמאמץ. עם הלוק והבושם הנכון, אפשר להימשך הרבה יותר בקלות לאדם שיש איתו כימיה ברמת השיחה.

 

שחק אותה קצת קשה להשגה

הנה מחקר מעניין שפורסם בכתב העת של האגודה למדע פסיכולוגי: נשים שנמצאות במצב שבו הן לא יודעות איך הגבר שמולן מרגיש – אם הוא לא חושף עד הסוף את רגשותיו, רוב הנשים ימצאו אותו מושך יותר מכיוון שהן עסוקות בלחשוב כיצד באמת הוא מרגיש.

המחקר שמבוסס על הצגת נתוני אמת ושקר לקבוצת נשים בנוגע למשיכה שחוו אליהן קבוצת הגברים, הגיע למסקנה כי הנשים נמשכו יותר לאלו שלא היה ברור אם הם מביעים התלהבות לגביהן. ולכן עדיף שתיראה קצת  סלקטיבי ובררן, כמובן לא על חשבון הסעיפים הקודמים.

 

תפקוד מלא וביטחון מוחלט במיטה

אין ספק שמפגש מיני לא מוצלח עלול לחבל בהמשך הקשר ולהותיר אותך עם פגיעה בביטחון העצמי. ויאגרה טבעית ללא מרשם תעזור לך להיכנס לעניינים בצורה מוחלטת ובטוחה ולשפר את התפקוד המיני בין אם אתה סובל מבעיה מסוימת ובין אם נכנסת ללחץ מהאקט או מה שיקרה בו.

ויאגרה טבעית

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא למבוגרים
משחק פוקר
האתר ששיגע את ישראל

האתר ששיגע את ישראל כבר מזמן כאן, ואין רגע יותר נכון מאשר עכשיו כדי לשפר את מיומנויות המשחקים שלכם.

האתר ששיגע את ישראל
האתר ששיגע את ישראל

האתר ששיגע את ישראל כבר מזמן כאן, ואין רגע יותר נכון מאשר עכשיו כדי לשפר את מיומנויות המשחקים שלכם.

הגדלת הפין
הגדלת הפין ללא בעיה

אם הקלקת על הכתבה הזאת, ברוך הבא גבר! כאן נדבר באופן פתוח ואמיתי על בעיה שלא מעט גברים נתקלים

עלה
איך CBD משפיע על כלבים

CBD, הוא אחד החומרים האהודים והמדוברים יותר בגזרת החידושים האחרונים בעולם הרפואה וההרגעה. זה הוא חומר שמצוי בצמח הקנאביס,