נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.

5 טיפים שימושיים לקניית מתנה לגבר

5 טיפים שימושיים לקניית מתנה לגבר

ימי הולדת, ימי נישואין או סתם יום רגיל הם כולם סיבות לחגיגות. חגיגה יכולה להיות מסעדה, ארוחת ערב או אטרקציה מיוחדת, אבל מה קורה כשהגיע הזמן לקנות מתנה לגבר? משימה שנראית פשוטה על פניו מתגלה כלא כל כך קלה, במיוחד כשאנחנו רוצים לקנות את המתנה המושלמת. אז איך עושים את זה?

 

קניית המתנה המושלמת לגבר – הטיפים שחייבים לדעת

עוד משלב המחשבה על אופי המתנה ובטוח שבשלב הבחירה הסופית והקנייה – כשמדובר באנשים שאנחנו אוהבים, מפלס הלחץ והציפייה עולה. כדי להוריד את מפלס הלחץ ולעזור לכם למצוא את המתנה המושלמת, ריכזנו 5 טיפים שימושיים שיהפכו את המשימה לקלה הרבה יותר:

 

מה הוא באמת אוהב

אחת הבעיות בבחירת מתנות הוא הטעם האישי שלנו, שנכנס בין המתנה לבין הטעם האישי של מי שבאמת אמור לקבל אותה. לכן, לפני שחושבים על אופי המתנה, חשבו על האדם שעומד לקבל אותה: מה הוא אוהב? מה הוא היה שמח לקבל? האם זה מה שהוא היה רוצה או שזה מה שהיינו רוצים שיקבל?

כך או כך, כדי לבחור את המתנה המתאימה ביותר, וודאו כי אתם מתאימים אותה לאדם הנכון.

 

מתנה שאוהבים או מתנה שצריכים

בעת בחירת מתנה ישנן שתי קטגוריות התחלתיות: מתנה שהגבר אוהב, ומתנה שהגבר צריך. ההבדל ביניהן משמעותי ומשנה את אופי הקנייה לחלוטין. למשל, מתנה שאוהבים יכולה להיות שרשרת זהב לגבר. היא מיוחדת, מרגשת ובעלת ערך עבורו.

לעומת זאת, מתנה שצריכים יכולה להיות שימושית יותר – שעון, בגדים או אפילו נעלי בית.

 

קניית מתנה עם ערך

אין ספק שעצם קבלת מתנה היא מרגשת. המחשבה שאדם חשב עלייך, פינה מזמנו והשקיע כדי לבחור ולקנות דבר שיעשה טוב היא מחממת את הלב.  מתנה שמחממת את הלב עוד יותר היא מתנה עם ערך. מה זה בכלל? שאלה טובה. מתנה עם ערך יכולה להיות קשורה לחיים האישיים – צמיד, שרשרת או תכשיט עם אותיות או תאריכים משמעותיים, תמונות של אהובים ומשפחה ועוד.

בנוסף, מתנה עם ערך יכולה באותה המידה להיות בדיחה מצחיקה, קטע משותף או כל דבר שיזכיר למקבל המתנה תמיד את המחשבה שמאחוריה.

 

אפשר להיעזר

לעתים, נעדיף לחשוב, להתלבט, להתחרט ולקנות בסוף מאשר פשוט – להתייעץ. בסופו של דבר, המטרה היא לקנות לאדם החשוב לנו משהו שישמח אותו ויתאים לו במיוחד, ולא תמיד נדע מה הדבר שהוא הכי רוצה או צריך באותו הרגע.  במקום להסתבך, טוב להתייעץ עם אנשים שקרובים אליו וידעו את התשובה.

 

פתק החלפה לכל מקרה

הטיפ האחרון והחשוב הוא – צרפו פתק החלפה. כך תוכלו לוודא שגם אם לא קלעתם בול, תוכלו לתת את המתנה המושלמת – גם אם הוא זה שבוחר.

 

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא מתנות
מתנה
5 רעיונות למתנה ליולדת

ההתלבטות המוכרת בנושא מתנה לחברה, קולגה, מכרה או בת משפחה שילדה: מצד אחד – ברור לך שזו צריכה להיות