נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

5 רעיונות למתנות ייחודיות

5 רעיונות למתנות ייחודיות

מתנות הן הרבה מעבר לדבר עצמו – מדובר בדרך להראות לאחרים שאכפת לכם מהם. לכן בחירת המתנה הנכונה היא חשובה, וכדאי לכם לחשוב על מתנות ייחודיות ומקוריות. כך תוכלו להשאיר רושם מתמשך ולהביע את אהבתכם והערכתכם הרבה. כדי לעזור בכך ריכזנו לכם חמישה רעיונות למתנות יוצאות דופן שיעלו חיוך על פני מקבליהן.

 

זרי פרחים בהתאמה אישית

פרחים מאז ומתמיד היו מתנה קלאסית, אבל סידורי פרחים בהתאמה אישית יכולים לקחת את המחווה העל זמנית הזו ולהביא אותה לרמה חדשה לגמרי. נסו לבחור בעציצים או זרי פרחים שמעוטרים בשלל אלמנטים מיוחדים שיתאימו למקבלי המתנה. הוסיפו למשלוח גם ברכה אישית שתוכל להשתלב באופן אלגנטי בזר עצמו. הוספת המגע האישי הזה הופכת את המתנה לבעלת משמעות עמוקה במיוחד. ניתן למצוא משלוחי פרחים באשדוד בשלל עיצובים וגדלים.

בלונים- לא רק לילדים

בלונים תמיד מצליחים לייצר באופן אוטומטי תחושה של חגיגיות, וכאשר הם מותאמים אישית- הם יהפכו להפתעה עוד יותר טובה. אתם יכולים לבחור בבלונים בעיצובים שמתאימים לאירוע, לדוגמה לב ליום האהבה או בלון של מוצץ להולדת תינוק. אפשר גם להדפיס ברכות על הבלונים, כך שאפשר להוסיף להם את המילים שלכם שירגשו את מקבלי המתנה. בלונים באשדוד הם דרך להעביר את מה שעל ליבכם בצורה מקורית, שובבה וכיפית.

 

ספר מתכונים מיוחד

אם אתם מכירים את מקבל המתנה היטב וחוויתם שלל חוויות ביחד, אתם יכולים להכין ספר מתכונים מיוחד בו יהיו מתכונים לכל הארוחות שאכלתם, רפרנסים לחוויות משותפות, ורעיונות לדברים שיתאימו לטעמו. אתם יכולים להוסיף גם טאץ' אישי עם אנקדוטות, תמונות או הסיפורים שמאחורי כל מתכון. מדובר גם במתנה פרקטית שתסגור פינה לארוחת שישי הבאה, אבל גם במתנה מתחשבת שאוצרת בתוכה את כל הרגעים הכי שמחים שלכם.

ספר מתכונים מיוחד

תכשיטים עם משמעות

אפשר לבחור בתכשיטים שונים שיהיו בהתאמה אישית, לדוגמה שרשרת עם תליון מיוחד שמייצג דבר בעל ערך עבור מקבל המתנה, צמיד עם חריטה בצד הפנימי ועוד. זה יכול להיות ציטוט מעורר השראה, תאריך סימבולי ועוד- כך מקבל המתנה יוכל לענוד אותה איתו ולהיות אסיר תודה עליה.

 

יצירת אומנות

אתם יכולים להזמין יצירת אומנות בעבודת יד שתשקף את אישיותו של מקבל המתנה או שתנסה להנציח רגע מיוחד שמשותף לכם. זה יכול להיות תמונה מצוירת, פסלון ועוד. יש הרבה מאוד אמנים שישמחו להציע את עצמם ולייצר עבורכם מתנה שלא תהיה לאף אחד אחר, מה שהופך אותה למיוחדת ויקרה באמת.

 

לסיכום

יש הרבה מאוד מתנות שאתם יכולים לבחור מתוכן, והמטרה היא למצוא משהו שגם מקבל המתנה יאהב ושגם תוכלו להוסיף אליו טאץ' אישי. אם זה פרחים, בלונים או יצירות אומנות – אנחנו בטוחים שתצליחו לבחור את המתנה הנכונה שתרגש ותשמח.

5 רעיונות למתנות ייחודיות

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא מתנות
מתנה
5 רעיונות למתנה ליולדת

ההתלבטות המוכרת בנושא מתנה לחברה, קולגה, מכרה או בת משפחה שילדה: מצד אחד – ברור לך שזו צריכה להיות