נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

בדיקת רכב חדש בעת מסירה

אאודי בשולי הכביש

ישנה חשיבות רבה לביצוע של בדיקות לרכב, כך שתוכלו להיות בטוחים כי אכן הרכב בטיחותי וישמש אתכם למשך זמן רב. מהן הבדיקות הנדרשות? כל הפרטים במאמר הבא

 

דף צ'קליסט
דף צ'קליסט

 

בדיקות לרכב חדש

מסירה של רכב חדש היא ללא ספק רגע מרגש אשר מגלם את התגשמות החלום של כל אחד: רכב חדש מהיבואן אשר ישרת אותנו למשך שנים ארוכות, בהתאם לצרכים שלנו. למעשה, מסבירים בחברת קפיטל מוטורוס כי ישנה חשיבות רבה לביצוע של בדיקות לרכב החדש בעת מעמד המסירה, זאת על מנת לוודא כי אכן הרכב עומד בכל התקנים המחמירים וכי לא ייווצר מצב בו תיאלצו להכניס את הרכב למוסך תוך ימים ספורים. על כן, מהן הבדיקות? להלן כל הפרטים.

 

בדיקות הכרחיות בעת מסירה של רכב חדש

 בעת קבלת הרכב, ממליצים המומחים של חברת קפיטל מוטורוס לבצע בדיקה עצמית הכוללת בחינה של הרכב מבחוץ ומבפנים אשר נועדה להבחין האם יש פגמים או שריטות ברכב. בנוסף, מומלץ לפתוח ולסגור את כל הדלתות של הרכב כדי לבדוק האם הן אכן נסגרות כראוי, כמו גם לבדוק את המרווחים בין המנעול של הדלתות כדי למנוע פריצה לרכב.

ישנן בדיקות טכניות אשר ניתן לבצע באופן עצמאי, אשר כוללות בין היתר פתיחה של המזגן על עוצמות שונות, בדיקת נזילת שמן מתחת לרכב, התנעת הרכב ושמיעה של המנוע – האם הוא עושה רעשים? האם הרכב מאיץ כפי שהובטח? בנוסף, יש לבצע בדיקה של כל המערכות החשמליות של הרכב הכוללות העלאת/הורדת חלונות, פתיחת גגון (במידה והוא קיים), תאורה, מגבים ועוד.

בדיקה נוספת וחשובה ביותר טמונה בנסיעת המבחן – חשוב מאוד גם במעמד הרכישה לבצע נסיעת מבחן של מספר דקות, כך שתוכלו להבין האם יש תקלות ובמידה וכן להתריע בפניהם כדי להימנע מעוגמת נפש והליכה למוסך. בסופו של דבר חשוב לזכור כי במידה ואתם רוכשים את הרכב מיבואן מורשה, סביר כי הרכב יהיה במצב מצוין וזאת לאור החשיבות העליונה של היבואנים בהענקת רכבים חדשים ברמת תחזוקה גבוהה, כפי שמצופה מהם. לכן, בחרו רק בחברה אשר מתמחה בתחום ואשר יודעת להעניק לכם את כל המידע החשוב הזה כמו גם לאפשר לבצע את הבדיקות הן באופן עצמאי או באמצעות נציג מורשה.

רכב חדש על הכביש
רכב חדש על הכביש

 

רכישה של רכב חדש באמצעות קפיטל מוטרוס

קפיטל מוטרוס היא כיום יבואנית הרכבים המובילה בישראל, ומאפשרת לקהל הלקוחות שלה לרכוש רכב חדש ב 100% מימון. כל שעליכם לעשות הוא להיכנס לאתר, לבחור את הרכב הרצוי, לבצע בדיקה קצרה לגבי מידת הזכאות לקבלת מימון ולאחר שיחה עם נציג החברה תוכלו לקבל את הרכב באופן מהיר ויעיל. למה אתם מחכים? היכנסו לאתר שלנו עוד היום בכתובת https://www.cmotors.co.il – אנחנו שם מחכים לכם!

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא רכב
תיקח מונית
סיבות לקחת מונית לנתב"ג!

נסיעה במונית מהווה פתרון נוח ויעיל לנסיעות בעיר, או לשדה תעופה. משתמשים רבים נהנים מהיתרונות של השירות, כוללים מי

רכיבת שטח
איך בוחרים טרקטורון?

בחירה של טרקטורון צריכה להיעשות תוך היכרות מעמיקה עם התחום. מי מכם שמעוניינים לרכוש טרקטורון לראשונה בחייהם, צריכים לדעת