נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.

חתונה בטבע – לבחור את המועד ואת המקום הנכון

כלה בשדה פרחים סגול

כשזוג מחליט להתחתן, ישנן שתי שאלות שקשורות אחת לשנייה עליהן הוא יצטרך לענות. מתי לערוך את האירוע והיכן הוא מעוניין לערוך אותו.

 

זוג חתן וכלה בשדה חמניות
זוג חתן וכלה בשדה חמניות

 

שתי השאלות קשורות זו לזו, מאחר ובחירת המועד תקבע במובנים מסוימים את המקום בו ניתן לערוך את האירוע, ואם הזוג יחליט לבחור קודם מקום, אז באופן טבעי על פי הבחירה שלו הוא יוכל להחליט מתי לערוך את האירוע.

ישנם מקרים מסוימים שזה פחות קריטי, למשל, אם רוצים לערוך אירוע באולם סגור, אז זה לא באמת משנה אם האירוע ייערך בחורף או בקיץ, בצהריים או בערב. לעומת זאת אם רוצים לערוך אירוע במקום פתוח, אז צריך לחשוב על כל הנושא בצורה אחרת, צריך להתייחס לנתונים ופרטים שונים אשר יכולים להשפיע על היכולת לארגן אירוע בסדר גודל כזה בצורה נכונה, אשר יעבור בצורה חלקה.

חתונה בחיק הטבע זו דוגמא טובה לאירוע שאנחנו צריכים לשקול כל נקודה שקשורה אליה, הן בקשר למועד והן בקשר למקום. אנחנו לא יכולים לערוך חתונה כזו בכל מצב ולא בכל מקום, מן הסתם. ישנם מועדים בשנה בהם לא ניתן לערוך חתונה כזו מאחר וזה פשוט לא מסתדר מבחינת מזג האוויר ומבחינת תנאי המקום בו אנחנו רוצים לערוך אותה.

הרעיון של חתונה בטבע הוא נפוץ ומאוד פופולארי. שוכרים מקום פתוח ומארגנים שם אירוע. זה אומר שצריך לשכור ספקים שיוכלו לעבוד במקום או לעבוד עם בעלי מקצוע שהמקום עצמו מספק, צריך ליצור קונספט שיתאים למקום ולמועד בו נערך האירוע, וכמובן שצריך לתת תשומת לב לכל מה שקשור לתנאי מזג האוויר ולתנאי השטח.

לפני שנסביר כיצד עושים את הבחירה הנכונה, צריך לומר שחתונה כזו הפכה עם השנים למאוד פופולארית בישראל, בין היתר בגלל העובדה שכיום אפשר למצוא מגוון רחב של מקומות בהם ניתן לערוך חתונות כאלה וכן בגלל העובדה, שמרבית הזוגות הצעירים ביקשו לצאת מתוך אולמות החתונה המסורתיים וחיפשו מקומות חדשים לארח בהם את האירוע שלהם.

 

זוג טרי מחזיק ידיים
זוג טרי מחזיק ידיים

 

כיצד מתייחסים לתנאי מזג אוויר ותנאי הסביבה

כאמור, כשבוחרים לערוך חתונה בטבע צריך להתייחס לתנאי מזג אוויר ולתנאי הסביבה. ברור לכל, שבחורף יהיה קשה מאוד לעשות אירוע במקום פתוח, לא רק בגלל החשש לגשם, אלא גם בגלל הקור ואפילו אם לא ירד גשם באותו יום, מספיק שיום קודם ירד גשם חזק בשביל להפוך את המקום לבוצי.

אך גם בחודשי הקיץ לא תמיד אפשרי לערוך אירוע בטבע, בין אם זה בגלל הטמפרטורות הגבוהות ובין אם זה בגלל תנאי הלחות.

אנחנו גם צריכים להתייחס לכל השאלה של שעון קיץ-שעון חורף וכן להיבטים של חופשות, פקקים ועומסים על הכביש ומשתנים נוספים שקשורים למועד האירוע, בשביל לקבוע תאריך אידיאלי בו נערוך את האירוע.

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא אירועים