ניקוי ספות בד – עשה ואל תעשה

ישנן כמה פעולות אשר עלולות להסב נזק לספת הבד. כיצד נדע מהן הפעולות? כל הפרטים.

ניקוי ספות בד

 על מנת לשמור על התחזוקה השוטפת של ספות הבד שלנו חשוב לעשות להן אחת לתקופה פעולת ניקיון שוטפת, בדיוק כמו שחשוב לעשות ניקוי מזרונים. אחת לשבוע ממליצים המומחים של אתר קפטן קלין כי יש לבצע ניקוי ספות בד באמצעות שואב אבק בעל מברשת עדינה כך שלא ייווצר נזק לבד של הספה וזאת על מנת לשאוב את כל החיידקים והאבק אשר הצטברו במהלך השבוע על גבי הספה. בנוסף, חשוב לכבס את הבד – כיום ברוב ספות הבד ניתן להסיר את הריפוד ולכבס, אבל חשוב לבצע זאת בהתאם להוראות היצרן וזאת על מנת לא לחבל בבד. כמו כן, מומלץ אחת לתקופה לבצע הזמנה של חברה מקצועית אשר תדע להעניק לספות הבד ניקוי מקצועי ויסודי, זאת משום שבדרך כלל ניקוי ספות בד באופן עצמאי איננו יכול להתבצע באופן מושלם ויסודי, כמו גם כי רבים מבצעים פעולות אשר גורמות נזק לספה. מהן הפעולות שאסור לבצע בניקוי ספות?

  • להרטיב את ספת הבד – אין להרטיב ספות בד לעולם זאת משום שכתמי רטיבות שאשר אינם מתייבשים כראוי עלולים לגרום להתפתחות של עובש אשר מסוכנים לבריאות, כמו גם לריח לא נעים אשר נודף מהספה.
  • לא לשפשף – כאשר אנו מבחינים בכתם עקשני אשר מסרב לרדת רובנו מבצעים שפשוף אגרסיבי של הכתם על מנת להסיר אותו, אבל למעשה מדובר בפעולה הפוכה: שפשוף יגרום לחומר המכתים להיכנס עמוק יותר לסיבים של הבד ורק יחמיר את הכתם. לכן, חשוב לא לשפשף באופן אגרסיבי מדי כדי לא ליצור נזק.
  • לא להבריש – הברשה אשר איננה נכונה באמצעות מברשת של שואב אבק עלולה לגרום לעיוות הסיבים העדינים, ולגמירת נזק של ממש לספה. לכן מומלץ שלא להבריש את הספה באמצעות מברשת קשיחה, זאת על מנת לגרום נזק עתידי.
  • חומרי ניקוי אשר אינם מתאימים לספה – קיימים כיום בשוק עשרות מוצרי ניקיון שונים אשר מיועדים לספות בד, אבל לא כולם מתאימים ולעיתים שימוש בחומר ניקוי אשר איננו מותאם לספה עלול לגרום להופעה של כתמים לא יפים לעין כמו גם נזק לבלאי של הספה. לכן, חשוב לעשות שימוש אך ורק בחומרים אשר מיועדים לניקוי ספות בד כמו שיש לכם בבית ובהתאם להוראות היצרן המפורטות.

 

ניקוי ספות בד - חברה

 

מעוניינים לנקות את ספות הבד שלכם באמצעות חברה מקצועית ומובילה בשוק? חברת קפטן קלין היא החברה המובילה בישראל לניקוי ושיקום ספות בד. פנו עוד היום לקבלת הצעת מחיר לניקוי כל סוגי ספות הבד, זאת בהתאם לחוות דעת של המומחים של החברה לגבי אבחון וטיפול ספת הבד באופן המיטבי והאטרקטיבי, עד לשביעות רצונכם המלאה.

מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
עצמות לכלב
חיות וטיפים

מזון לכלבים

על מנת להעניק לכלב שלנו את המזון הטוב ביותר, אין כל ספק כי בחירה בחנות  petway היא הבחירה הטובה ביותר אותה תוכלו לבצע. מדוע? להלן כל הפרטים. רכישת מזון לכלבים

דקדוק ראשית
לימודים

דקדוק באנגלית

על מנת לדבר בשפה האנגלית בצורה ברורה וללא טעויות צריך לדעת את כללי הדקדוק באנגלית. מדוע זה כל כך חשוב? כל הפרטים. לימודי דקדוק – חשיבות עליונה להתנהלות נכונה בשפה

אירוח

איך לעשות הרמת כוסית מושלמת?

הרמת כוסית היא ללא ספק אירוע מרגש ומיוחד, בטח כאשר אנחנו רוצים להרשים את העובדים או בני המשפחה שלנו. כיצד נעשה הרמת כוסית מושלמת? להלן כל הפרטים. הרמת כוסית –